Sistēma paaugstinātai skaņas izolācijai - 3.41.053 AKU

Skaņas izolācija

Cik būtiska ir skaņas nozīme mūsu ikdienas komfortā? Garāmbraucošo auto troksnis, kaimiņa dzīvoklī skaļais televizors, kaitinošs troksnis, ko rada dažādas sadzīves iekārtas, regulāra šņākoņa ūdens caurulēs vai traucējošu sarunu skaņas no blakus istabas. Nereti cilvēks ilgojas pēc klusuma – gandrīz tāda kā mežā vai kaut kur tālos laukos.

Patīkams akustiskais komforts ir tad, ja cilvēks savā dzīves un darba vidē jūtas netraucēts un šī vide savukārt nerada akustisku diskomfortu, kas var traucēt citiem. Šādu komfortu iegūst, izmantojot atbilstošas būvkonstrukcijas, kas ierobežo skaņas izplatību.

Skaņas izolācijas radītāji atkarībā no starpsienu konstrukcijas

Izmantojot akustikas veiktspējas rīku dBstation.com Jūs varat salīdzināt kā izmainās skaņas izolācijas parametri un akustiskais komforts atkārībā no starpsienas risinājuma.

skaņas izolācijas aplikācija
Starpsienu skaņas izolācijas sistēma

Starpsienu risinājums teicamai skaņas izolācijai

Starpsienas ir viena no svarīgākajām ēkas sastāvdaļām, ar kuru palīdzību lielākas telpas tiek sadalītas mazākās. Attiecībā uz akustisko komfortu starpsienām ir ļoti liela nozīme, tāpēc viens no risinājumiem ir vieglās divu kārtu ģipškartona starpsienas, ko piedāvā sistēma 3.41.053 AKU, kas palīdz sasniegt gaisa skaņas izolācijas radītāju Rw līdz pat 75 dB.

Tā ir starpsiena ar paaugstinātu skaņas izolāciju uz Rigips Ultrastil® CW 100 AKU un UW 100 profilu dubultās konstrukcijas ar Rigips PRO AKU 12.5 mm skaņas izolācijas ģipškartona apšuvumu divās kārtās.

Vēlies aprēķināt cenu sistēmas risinājumam - sazinies ar mums! 

Nosūtīt pieprasījumu

Starpsienu skaņas izolācijas sistēma

Princips - skaņu pārvērš siltumā

Sistēma tiek veidota pēc principa “masa-atspere-masa”, kur “masa” ir starpsienu veidojošās loksnes, bet “atspere” – gaiss. Savienojot divas starpsienu loksnes, starp tām paliek gaisa kārta, kur gaiss darbojas kā atspere un ietekmē sistēmas rezonanses frekvenci, pie kuras skaņas viļņi viegli tiek cauri konstrukcijai. Šī frekvence ir atkarīga no loksnes masas uz laukumu. Piepildot starpsienu ar skaņu slāpējošiem materiāliem, piemēram, ISOVER minerālvati, skaņas viļņi tiek apslāpēti. Plūstot cauri minerālvatei, starp skaņas vilni un vates materiālu izveidojas berze, kas skaņas enerģiju pārvērš siltuma enerģijā. Jo biezāka vates izolācijas kārta, jo lielāka skaņas enerģijas daļa pārvēršas siltumā un palielinās akustiskais komforts.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit