Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti

Skandu iela 7, Rīga, LV-1067

Risinājums paaugstinātai skaņas izolācijai 3.41.053 AKU un 3.21.10 AKU

Skaņas izolācija

Cik būtiska ir skaņas nozīme mūsu ikdienas komfortā? Garām braucošo auto troksnis, kaimiņa dzīvoklī skaļais televizors, kaitinošs troksnis, ko rada dažādas sadzīves iekārtas, regulāra šņākoņa ūdens caurulēs, vai traucējošu sarunu skaņas no blakus istabas. Nereti cilvēks ilgojas pēc klusuma – gandrīz tāda kā mežā vai kaut kur tālos laukos.

Patīkams akustiskais komforts ir tad, ja cilvēks savā dzīves un darba vidē jūtas netraucēts un šī vide savukārt nerada akustisku diskomfortu, kas var traucēt citiem. Šādu komfortu iegūst, izmantojot atbilstošas būvkonstrukcijas, kas ierobežo skaņas izplatību.

Skaņas izolācijas radītāji atkarībā no starpsienu konstrukcijas

Izmantojot akustikas veiktspējas rīku dBstation.com Jūs varat salīdzināt kā izmainās skaņas izolācijas parametri un akustiskais komforts atkārībā no starpsienas risinājuma.

skaņas izolācijas aplikācija

Starpsienu risinājums teicamai skaņas izolācijai 3.41.053 AKU

Starpsienas ir viena no svarīgākajām ēkas sastāvdaļām, ar kuru palīdzību lielākas telpas tiek sadalītas mazākās. Attiecībā uz akustisko komfortu starpsienām ir ļoti liela nozīme, tāpēc viens no risinājumiem ir vieglās divu kārtu ģipškartona starpsienas, ko piedāvā sistēma 3.41.053 AKU, kas palīdz sasniegt gaisa skaņas izolācijas radītāju Rw līdz pat 75 dB.

Tā ir starpsiena ar paaugstinātu skaņas izolāciju uz Rigips Ultrastil® CW 100 AKU un UW 100 profilu dubultās konstrukcijas ar Rigips PRO AKU 12.5 mm skaņas izolācijas ģipškartona apšuvumu divās kārtās.

Apšūtas sienas risinājums 3.21.10 AKU skaņas izolācijas uzlabošanai

Risinājums 3.21.10 AKU nodrošina skaņas izolācijas uzlabojumu esošajai sienai līdz 12 dB. Priekšrocība ir arī papildus siltinājums apšujot pamata sienu.
Siena apšūta ar Rigips PRO Aku ģipškartonu, stiprinātu uz CD profiliem un U-veida skavām ar pretvibrācijas starpliku.

Vēlies aprēķināt cenu sistēmas risinājumam - sazinies ar mums! 

Nosūtīt pieprasījumu

Starpsienu skaņas izolācijas sistēma

Princips - skaņu pārvērš siltumā

Risinājums tiek veidots pēc principa “masa-atspere-masa”, kur “masa” ir starpsienu veidojošās loksnes, bet “atspere” – gaiss. Savienojot divas starpsienu loksnes, starp tām paliek gaisa kārta, kur gaiss darbojas kā atspere un ietekmē risinājuma rezonanses frekvenci, pie kuras skaņas viļņi viegli tiek cauri konstrukcijai. Šī frekvence ir atkarīga no loksnes masas uz laukumu. Piepildot starpsienu ar skaņu slāpējošiem materiāliem, piemēram, ISOVER minerālvati, skaņas viļņi tiek apslāpēti. Plūstot cauri minerālvatei, starp skaņas vilni un vates materiālu izveidojas berze, kas skaņas enerģiju pārvērš siltuma enerģijā. Jo biezāka vates izolācijas kārta, jo lielāka skaņas enerģijas daļa pārvēršas siltumā un palielinās akustiskais komforts.