Revolucionāra slodzes nestspēja ar Habito™

Posted on 02.02.2022 - updated on: 24.11.2022
Stiprās ģipškartona plāksnes HABITO

Līdz šim ģipškartons nav bijis tas parocīgākais materiāls sienu apšuvuma materiāls skapīšu un citu smagu priekšmetu piekarināšanai. Gyproc šo uzskatu ir revolucionāri mainījis, piedāvājot izcili stiprās Habito™ plāksnes.

Uz vienu 5 mm koka skrūvi Habito™ var slogot līdz pat 40 kg svara, kas ir ievērojami vairāk nekā nekā citām ģipškartona plāksnēm. Turklāt īpaši pastiprinātais, blīvais ģipša kodols, salīdzinot ar standarta plāksnēm, nodrošina līdz 10 reizēm lielāku triecienizturību. Cietā virsma labi pasargā sienas no skrāpējumiem un citiem sīkiem bojājumiem. Habito™ plāksne nemaina formu un izmērus arī paaugstināta mitruma apstākļos. 

Kur pielieto Habito®?

Habito® ir testēta un apstiprināta visiem Gyproc sienu risinājumiem. Pielietojama it visur, kur nepieciešama augsta izturība pret nodilumu un triecieniem. Īpaši piemērota telpām, kur pie sienam jāstiprina mēbeles, plaukti un pakaramie: virtuvēs, skolās, bērnudārzos, slimnīcās, garāžās, tehniskajās telpās utt. Pateicoties augstai lieces izturībai, Habito™ ir ļoti pateicīgs materiāls starpsienām.

Pārliecinies pats plākšņu izturībā

Noskaties video un pārliecinies pats Habito® plāksnes izturībā.