Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti
Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

Siltumizolācija Siltumizolācija

Viens no svarīgākajiem dzīvojamo ēku būvniecības uzdevumiem ir nodrošināt ekspluatācijas laikā telpās optimātu mikroklimatu un temperatūru, patērējot minimālu kurināmā un darbaspēka daudzumu. Jo labāka būs ēkas norobežojošo konstrukciju, galvenokārt ārsienu, kā arī pirmā stāva grīdas vai pagraba pārseguma un bēniņu pārseguma siltumizolācija (t.i., jo lielāka būs to siltumpretestība), jo mazāki būs ēkas siltuma zudumi, mazākas jaudas apkures ierīces un mazāk sildķermeņu, kā arī mazāk kurināmā būs nepieciešams izmantot telpu apsildīšanai.

Savienojumā ar izolācijas materiāliem, zemas siltumvadītspējas Gyproc ģipškartona plāksnes nodrošinās optimālu temperatūras līmeni jebkurā ēkā.


Rekomendētas sistēmas un risinājumi

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit