Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti
Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

Iekštelpu gaisa kvalitāte Iekštelpu gaisa kvalitāte

90% sava laika mēs pavadām iekštelpās: dzīvoklī, darba birojā, skolā, sporta zālē... Un visbiežāk iekštelpu gaiss ir vairāk piesarņots nekā ārējā vidē.

Neapzināti mēs ieelpojam piesarņojošas vielas, kuru daudzums iekštelpās ir gandrīz 5 reizes lielāks, nekā ārpusē.

Iekštelpu gaisa kvalitātes uzlabošanai Saint-Gobain Gyproc ir izstrādājis inovatīvo Activ'Air tehnoloģiju. Patentēta Activ'Air tehnoloģija spēj līdz pat 60% samazināt formaldehīda līmeni, ko izplata mēbeles, paklāji, krāsas un citi materiāli. Šis iekštelpu gaisa piesārņotājs var izraisīt galvassāpes, acu kairinājumu un nogurumu.

‘‘Activ’Air’’ šos izgarojumus pārvērš nekaitīgos, inertos savienojumos un pateicoties īpašam sastāvam uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti.


Rekomendētas sistēmas un risinājumi

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit