Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti
Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

Klientiem pašiem ir iespēja izņemt preces no SIA ‘‘Saint-Gobain Celtniecības Produkti’’ noliktavas Rīgā, Daugavgrīvas ielā 83, izmantojot savu autotransportu. 

SIA ‘‘Saint-Gobain Celtniecības Produkti’’ piedāvā piegādāt preces būvniecības objektiem un dīleru veikaliem visā Latvijas teritorijā saskaņā ar cenrādī dotajām transporta cenām. Minimālais pasūtījuma apjoms uz vienu izkraušanas vietu ir 5 paletes (Gyproc, ISOVER, DOW, Weber materiāli) vai 1000,00 EUR bez PVN. 

Ja pasūtījuma apjoms uz vienu izkraušanas vietu ir mazāks par 5 paletēm vai 1000,00 EUR bez PVN, tad piegāde tiek veikta par papildu samaksu - skat. tabulu zemāk. Papildu izmaksas par piegādi tiek izrakstītas preču pārdošanas rēķinā.

Šajā cenrādī transporta cenas ir dotas preču piegādei ar SIA ‘‘Saint-Gobain Celtniecības Produkti’’ autotransportu bez manipulatora. Ja piegāde tiek veikta ar transportu, kas aprīkots ar manipulatoru, par piegādes izmaksām jāvienojas individuāli.

Pasūtījumus konkrētajai piegādei ir jāatsūta SIA ‘‘Saint-Gobain Celtniecības Produkti’’ 2 darba dienas pirms vēlamā piegādes datuma, piemēram, pasūtījums otrdienas piegādei tiek pieņemts līdz piektdienas darba dienas beigām.

Orientējošie 24 tonnu kravnesības transporta piepildījumi: Gyproc plāksnes = 16…18 paletes ISOVER izolācija = 22 vai 18 paletes Weber sausie būvmaisījumi = 24 paletes.

Piemēri kombinētajam 24 tonnu kravnesības transporta piepildījumam: 8 paletes Gyproc ģipškartons + 12 paletes ISOVER izolācija 10 paletes ISOVER izolācija + 10 paletes Weber sausie būvmaisījumi.

Transporta piepildījuma piemēriem ir orientējošs raksturs - piepildījuma apmēri ir atkarīgi no konkrēto produktu veida un iepakojuma.

Preču piegādes grafiks Latvijā

Otrdienās Trešdienās Ceturtdienās
Alūksne Bauska Aizkraukle
Ādaži Dobele Daugavpils
Balvi Iecava Jēkabpils
Cēsis Jelgava Lielvārde
Gulbene Kandava Līvāni
Limbaži Kuldīga Madona
Rūjiena Ķekava Ogre
Salacgrīva Jūrmala Preiļi
Saulkrasti Liepāja Rēzekne
Sigulda Olaine  
Smiltene Roja  
Valka Saldus  
Valmiera Talsi  
  Tukums  
  Ventspils  

 

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit