Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti

Skandu iela 7, Rīga, LV-1067

Gyproc ir daļa no globālās Saint-Gobain grupas - pasaules tirgus līdera celtniecības un stikla produktu ražošanā, būvmateriālu tirdzniecībā un inovatīvo materiālu izstrādē.

2015.gadā koncerns atzīmēja savu 350 gadu jubileju. Lai arī ģipša būvmateriālu vēsture nav tik sena, savu pieredzi rūpniecisko izstrādājumu jomā esam uzkrājuši jau ilgāk nekā 100 gadus.

Šobrīd Saint-Gobain ģipša nozari pārstāv ar 6 reģionālajiem zīmoliem: Gyproc, Rigips, British Gypsum, Placo, Formula un CertainTeed (ASV). Pateicoties 12300 darbinieku lielajai komandai, mēs nodrošinām ģipškartona, ģipša plākšņu un ģipša akustisko griestu risinājumus 56 valstīs, daudzās no kurām mūsu zīmols ir pārliecinoši Nr.1.

Ar gadsimta laikā iegūtu rūdījumu un izciliem rezultātiem Saint-Gobain vada 75 ģipša karjerus un 132 ražotnes visā pasaulē, nodrošinot pašus augstākos tehnoloģiju risinājumus saskaņā ar vietējiem būvniecības standartiem.

Līdztekus Gyproc izstrādājumiem SIA ‘‘Saint-Gobain Celtniecības Produkti’’ Latvijā izplata ISOVER un DOW izolācijas materiālus, Weber būvmaisījumus un Fibo blokus.

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03