Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti
Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

Valsts Ventspils Mūzikas skola ar koncertzāli

Lielais laukums, Ventspils

Valsts Ventspils Mūzikas vidusskola ir lielākā Kultūras ministrijas pārziņā esošā kultūrizglītības iestāde ārpus Rīgas. Skolai nav savu pastāvīgu, profesionālajai darbībai piemērotu telpu jau kopš 2014.gada sākuma, kad tā pārtrauca darbību katastrofālā stāvoklī esošajās ēkās Ventspils vecpilsētā. 

Jaunās skolas ēkas būvdarbi tika uzsākti 2017. gada 8. februārī un tikas pabeigti 2019. gadā. 

Projekta ietvaros tiks realizēta 3 stāvu ēkas būvniecība, kurā atradīsies mūzikas skola un koncertzāle ar 600 skatītāju vietām. Jaunās ēkas kopējā platība būs 6883 kvadrātmetri. Kopējās jaunās būves izmaksas būs vairāk kā 30 miljoni eiro, ieskaitot arī aprīkojumu un instrumentus. 

Ventspils Mūzikas vidusskola top, kā racionāli veidota ēka ar mūsdienīgi inovatīviem risinājumiem un latviski autentiskas klēts vizuālajām iezīmēm. 

Informācija par objektu

Klients

Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde" un Profesionālās izglītības kompetences centrs "Ventspils Mūzikas vidusskola”

Ģenerāluzņēmējs

SIA "Merks" un SIA "Ostas Celtnieks"

Arhitekts

Deivids Kuks (Freie Architekten PartG mbB / haas cook zemmrich / STUDIO2050)


Šajā projektā izmantotie risinājumi

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit