Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti
Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

Stiprās ģipškartona plāksnes Gyproc Habito

Stiprā plāksne Habito

Līdz šim ģipškartons nav bijis tas parocīgākais sienu apšuvuma materiāls plauktu, skapīšu un citu smagu priekšmetu piekarināšanai. Gyproc šo uzskatu ir revolucionāri mainījis, piedāvājot izcili stiprās Habito™ plāksnes. 

Uz vienu 55 mm koka skrūvi Habito™ var slogot līdz pat 40 kg svara, kas ir ievērojami vairāk nekā citām ģipškartona plāksnēm. Turklāt īpaši pastiprinātais, blīvais ģipša kodols, salīdzinot ar standarta plāksnēm, nodrošina līdz 10 reizēm lielāku triecienizturību. Cieta virsma labi pasargā sienas no skrāpējumiem un citiem sīkiem bojājumiem. 

Habito™ plāksne nemaina formu un izmērus arī paaugstināta mitruma apstākļos. Tai ir A2-s1, d0 ugunsdrošības klase un labas skaņas izolācijas īpasības. Gaišā ziloņkaula krāsas virsma un gremdmalas atvieglo nobeiguma apdari. Daudzos gadījumos jaunā Gyproc Habito™ būs lielisks aizvietotājs koka saplāksnim un OSB! 

Habito™ ir testēta un apstiprināta visiem Gyproc sienu risinājumiem. Pielietojama it visur, kur nepieciešama augsta izturība pret nodilumu un tirecieniem. Īpaši piemērota telpām, kur pie sienam jāstiprina mēbeles, plaukti un pakaramie: virtuvēš, skolās, bērnudārzos, slimnīcās, garāžās, tehniskajās telpās utt. 

Pateicoties augstai lieces izturībai, Habito™ ir ļoti pateicīgs materiāls starpsienām. 

   

Vairāk informācijas par Habito™ plāksni

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit