Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti

Skandu iela 7, Rīga, LV-1067

Jaunā ģipškartona plāksne pilnīgi gludas virsmas garantijai

Gyproc piedāvā jauno ģipškartona plāksni 4PRO ar speciāli apstrādātām malām - visām četrām ir padziļinājums.Pateicoties šai unikālajai īpašībai, salaidumus uz griestu un sienu virsmām var veikt optimālākajā veidā ar šuvju lentu, jo nav nepieciešama pilna virsmas špaktelēšana.

Priekšrocības:

  • Ideāls virsmas apdares gludums
  • Augstāka salaidumu izturība un zemāks plaisu risks
  • Ātrāka šuvju apdare - laika ietaupījums līdz 20%
  • Materiālu ekonomija - mazāks špakteles patēriņš

Gyproc 4PRO ģipškartona plāksnes izmanto galvenokārt piekārto griestu, bēniņu un augstu sienu konstrukcijās. 4PRO ieteicamas uzstādīšanai uz lielām, intensīvi izgaismotām virsmām: tirdzniecības centros, sporta objektos, skolās, slimnīcās, teātros utt.

Ar jauno ģipškartona plāksni 4PRO, jūs taupāt laiku un naudu,

sasniedzot kvalitatīvāku darba rezultātu!

Izcila virsmas kvalitāte --> Labāks rezultāts

Gyproc 4PRO ģipškartona plākšņu padziļinātās malas ļauj iegūt visaugstākās kvalitātes virsmas gludumu bez pilnas virsmas špaktelēšanas. EUROGYPSUM eksperti ir noteikuši četrus virsmas apdares kvalitātes līmeņus un piedāvājuši tos kā kvalitātes standartu. Tipiska salaidumu apdare ar nogrieztām plākšņu malām ļauj iegūt virsmas kvalitāti PSG2 (EUROGYPSUM Q2), kas nozīmē apmēram 2 mm biezu negludumu slāni šuvju salaidumu vietās. Šāds nelīdzenums ir redzams uz lielām, labi izgaismotām vietām.

Gyproc 4PRO dod iespēju izvairīties no nelīdzenumu izveidošanās uz šauro malu salaidumiem, rezultātā sasniedzot virsmas kvalitāti PSG3 (Q3). Šis līmenis apmierina augstas kvalitātes prasības bez nelīdzenuma slāņa noņemšanas no virsmas. Ja nepieciešams sasniegt visaugstāko kvalitāti PSG4 (Q4) un jāizlīdzina visa virsma (augsta estētiskā standarta ēkās), tad Gyproc 4PRO izmantošana nodrošina daudz labāku apdarināmo virsmu, ko ar tādu pašu špakteles biezumu var apstrādāt vieglāk un ātrāk.

Rigips 4PRO plāksne

Maksimālā 4 PRO šuvju izturība --> Nav plaisu

4PRO padziļinātās malas ļauj armēt salaidumus optimālākajā veidā, sasniedzot maksimālo izturību. Armējošā lenta tiek iestrādāta tuvu virsmai - vietā, kur ir visaugstākais spriegums.

Zemāk esošais grafiks ataino apdarītu griezto plākšņu malu un 4PRO malu salaidumu izturību, rādot maksimālo izlieci pirms saplaisāšanas (pamatojoties uz rūpnīcas laboratorijas datiem).

Rigips 4PRO

Mazāks špakteles patēriņš --> Materiālu ekonomija

Salīdzinot ar parasto plākšņu apdari, Gyproc 4PRO plākšņu šuvju aizdarei ir nepieciešams par 23% mazāk šuvju špakteles, bet virsmas apdarei - par 14% mazāk nobeiguma līdzinātāja. Salīdzinošie testi tika veikti 100 m2 griestiem ar apmēram 30 grieztu malu salaidumiem. Kvalitatīvai grieztas malas apdarei ir nepieciešams profesionāls, precīzs un ilglaicīgs darbs. Meistari, kuri izmanto 4PRO plāksnes, ir pārliecinājušies par ērtāku un ātrāku darbu ar mazāku špakteles patēriņu.

Šuvju špakteles patēriņš ar 4PRO

Viegla  4PRO šuvju apdare --> Laika ekonomija līdz 20%

Salīdzināsim parasto nogriezto un un 4PRO plākšņu iestrādes laiku ap 100 m² griestu virsmai ar 34 grieztiem salaidumiem. 

Grieztajām ģipškartona plākšņu malām ir nepieciešama iepriekšēja sagatavošana - malas ar speciālu nazi ir jāpiegriež V formā un jānogruntē. Šis papildu sagatavošanas darbs aizņēma 36 minūtes. 4PRO plāksnēm malas iepriekš nav jāapstrādā. Šaurās malas salaidumi ir ideāli, tādi paši kā uz garajām malām.

Salaidumu apdares laika skaitīšana tika sākta no brīža, kad bija pieskrūvētas visas plāksnes. Rezultāti pierādīja, ka, izmantojot 4PRO plāksnes ar visu malu padziļinājumu, šuvju apdare aizņem par aptuveni 20 minūtēm mazāk laika.  Turklāt atšķirībā no griezto plākšņu salaidumiem uz 4PRO plākšņu šuvēm var klāt stiklašķiedras lentu.

4PRO plāksnes iestrāde

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03