Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti

Skandu iela 7, Rīga, LV-1067

Ģipsis - dabas materiāls 

Daba ir bagāta ar ģipsi, kas ir kristālisks kalcija sulfāta un ķīmiski piesaistīta ūdens savienojums. Tūkstošiem gadu ģipsis ir ticis izmantots rotājumiem, sienu krāsojumiem, apmetumiem un daudz kam citam. Nedaudz vairāk kā simts gadus tas tiek izmantots kā celtniecības materiāls plākšņu veidā.

Gyproc ģipša plāksnes sastāv no ģipša kodola un otrreizējās pārstrādes papīra kartona plāksnes priekšpusē un mugurpusē.

Kādēļ gan neizvēlēties dabas materiālu vienlaikus iegūstot arī labu iekšējo klimatu? Plaša, tīra, līdzena virsma un vienkārša piemērojamība īpašiem risinājumiem nodrošina skaistu un laikam atbilstošu dizainu. Arī tādas īpašības, kā skaņas izolācija un ugunsdrošība, kā arī tas, ka ģipša plāksnes ir kvalificētas augstākajā klasē, ņemot vērā emisiju, nodrošina lietotājam to, ka ir izdarīta pareizā izvēle. Kopumā tas nodrošina labāko kombināciju iekšējai videi.

Gyproc ģipša plākšņu galvenās priekšrocības:

  • Veido ideāli līdzenu un izturīgu virsmu zem apdares, palīdz ātrāk un ērtāk izlīdzināt vecas un nelīdzenas sienas, griestus.
  • Ģipša plāksnes ir izgatavotas no izturīga materiāla, kas nedeformējās, neplaisā un rada gludu virsmu apdares uzklāšanai.
  • Ģipša plāksnes ir kompakts materiāls, kas nodrošina nepieciešamo nevēlamas skaņas izolāciju telpas sienām, griestiem un grīdām.
  • Šis materiāls ir ugunsdrošs.

Skaņas izolācija

Ģipša plāksnes ir kompakts materiāls, kas izolē skaņu. Skaņa var nakt no blakus telpas, no telpas augšā, lejā, vai no ārpuses. Visos gadījumos ģipša plāksnes ir efektīvs materiāls, kas pasargā telpu no nevēlamām skaņām. 

Tieši tādēļ ģipša plāksnes ir īpaši piemērotas skaņas izolācijai sienām, griestiem un grīdai.

Ugunsdrošība

Ģipsis ir ugunsdrošs materiāls - tas nedeg. Tajā pašā laikā ģipša plāknei piemīt tāda īpašība, ka uzkarstot tā izdala apmēram divus litrus kristāliski piesaistīta ūdens uz kvadrātmetru. Mēs varam gandrīz apgalvot, ka ģipša plāksnēs ir iebūvēta uguns dzēšanas sistēma, kas mazina uguns izplātības ātrumu.

Tādējādi ģipša plāksnes ir atzīts materiāls, kura īpašības sniedz atbilstību visstingrākajām ugunsdrošības prasībām.

Izturība

Gyproc ģipša plāksnes ir 100% stabilas, un tām ir cieta virsma. Tās nepiebriest, neplaisā un nesarūk. Tās kalpo visa mūža garumā. Gyproc ģipša plāksnes ir piemērotas dažādiemstiprinājumiem. Atkarībā no izmantotajiem risinājumiem un uzstādīšanas veida, ģipša plākšņu siena var noturēt kaut vai Harley-Davidson motociklu.

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03