Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti
Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

Slimnīcas Slimnīcas

Slimnīcās ir arvien vairāk prasību pret konstrukcijām un apdares materiāliem ar palielinātu triecienzturību un augstu ugunsdrošību. Papildus svarīga nozīme ir veselīgai videi ar patīkamu klimatu, kas veicina pacientu izveseļošanos.

Saint-Gobain Gyproc piedāvā virkni labvelīgu risinājumu. Viena no inovatīvākajām sistēmām ir XRoc - aizsardzības sistēma pret rentgenstariem. XRoc ir 100% bezsvīna plāksne aizsardzībai pret rentgenstariem, kuru veido minerālplāksne, kas izgatavota izmantojot, rupju bārija sulfātu.

XRoc sistēma nodrošina drošu aizsardzību pret rentgenstariem, lielisku ugunsizturību (līdz EI 120) un skaņas izolāciju vienā, viegli uzstadāmā sausas būves sistēmā, kas nodrošina lielāku drošību pacientiem un personālam.

Slimnīcas

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit