Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti
Daugavgrīvas iela 83, Rīga, LV-1007

Dzīvojamās telpas Dzīvojamās ēkas

Universalitāte, elegance, komforts, akustika un ērtums montāža darbos – pateicoties šīm un citām priekšrocībām, Gyproc materiāli un risinājumi ideāli piemēroti dizaina interjeram, lai nodrošinātu cilvēkiem mājīgāku un ērtāku dzīves vidi.

Virkne piedāvāto risinājumu ļauj veidot telpas ir palielinātu skaņas un situma izolāciju, kurās var justies droši un komforti. Materiāli ar palielinātu triecienizturību atrisina problēmas ar sienu bojājumiem, skapīšu, plauktu un citu priekšmetu piestiprināšanu, un nodrošina ekspluatācijas ērtumu. Vēl viena Gyproc materiālu priekšrocība ir videi draudzīgums un veselīgums. Piemēram, jaunā Activ’Air tehnoloģija uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti, jo spēj līdz pat 60% samazināt formaldehīda līmeni, ko izplata mēbeles, paklāji, krāsas un citi materiāli.

Dzīvojamās telpas

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, piedāvātu jums labākas pārlūkošanas iespējas un atvieglotu satura koplietošanu. Sīkfaili ir informācija, kas ir saglabāta datorā kā vienkārši teksta faili, kurus mūsu serveris var nolāsit un saglabāt. Šie faili nesatur jūtīgu informāciju. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Vairāk informācijas šeit