Adrese

Saint-Gobain Celtniecības Produkti

Skandu iela 7, Rīga, LV-1067

Biežāk uzdotie jautājumi

Izmantojot smagākas ģipškartona loksnes, izmantojot speciālas plāksnes skaņas izolācijai, izmantojot īpašus profilus akustikas uzlabošanai un veidojot no tiem dubultu rami, ka arī apšujot sienu ar divām vai vairākām kārtām ģipškartona.

Rigips Ultrastil profiliem ir līdz 22% lielāka noturība uz visām slodzēm un ar tiem var sasniegt līdz pat 4 dB uzlabojumu skaņas izolācijā.

Jā, tie ir pašlīmējoši.

Tām ir lielāka virsmas cietība, labāka skaņas izolācija, lielāks skrūvju izraušanas spēks un lielāka noturība pret sasišanu un citiem bojājumiem.

Ģipša plāksnes bez kartona klājuma Glasroc Ocean un cementa plāksnes Aquaroc.

Nē, vates blīvums skaņas izolāciju ietekmē pavisam ļoti nedaudz, jo vates blīvums attiecībā pret ģipškartona blīvumu ar ko tiek satrpsiena apšūta, ir salīdzinoši neliels.

Cenas veidošanā lielu lomu spēlē ģipškartona svars. Klasisikie standarta ģipškartoni sver ap 8,- kg/m2. Pēdējos gados plaši pieejamas arī plāksnes ar 7,- kg/m2 svaru, kas ir jūtami lētākas. Diemžēl svara samazināšana negatīvi ietekmē arī skaņas izolāciju un ugunsnoturību, kā arī sarezģī uzstādīšanu.

Mūsu risinājums apšūtai sienai ar divām rigips PRO Aku plāksnēm un Ultrastil profiliem nodrošina līdz pat 13 dB uzlabojumu.

Salīdzinājumā ar letākajām difūzijas/pretvēja plēvēm ģipša pretvēja plāksnēm ir salīdzinoši laba gaisa pretestība un papildus tās būtiski uzlabo nesošās konstrukcijas strukturālo noturību, piemēram koka karkasa mājām. Papildus šīm plāksnēm nav ierobežojuma uz UV starojuma iedarbību, saule tās neietekmē.

Jā, mūsu produktu klāstā ir Rigips 4PRO plāksnes ar 4 gremdmalām. Tās samazina šuvju un gala špakteļu patēriņu par 20 – 30 %, ietaupa uzstādīšanas laiku līdz pat 24 stundām un galvenais nodrošina garantēti ideālu gludu griestu virsmu.

Viegla un vienkārša tīrīšana, iespēja tos pārkrāsot un izteikta stiprība (samazina bojājumus uzstādot). Gyptone moduļveida ģipša griesti nodrošina arī salīdzinoši labu skaņas absorbciju.

Gyproc informatīvais centrs +371 67 32 38 03